Web Tasarım

Web Tasarım

Zamanın ruhunu ve dijital olanın inceliklerini es geçmeden, arzuladığınız tarzda bir web sitesi tasarlamak için buradayım.

Hosting ve Domain Hizmetleri

.com / .com.tr / .net / .org gibi istediğiniz bir domain ile isteklerinizi karşılayacak, site içeriğini rahatlıkla kaldırabilecek, bandwith (aylık trafik) sorunu yaratmayacak düzeyde uygun bir hosting (disk alanı) hizmeti. Talebe göre ek subdomain hizmeti.

Web Tasarım

Mobil uyumlu, arama motoru optimizasyonlu, kolay admin paneli ve videolu kullanım rehberin bulunduğu, 7/24 destek alabildiğiniz, estetik ve zamanın ruhuna uygun bireysel veya kurumsal web tasarımları.

Bireysel ve Kurumsal Mail ve Mail Marketing

Hotmail, Gmail gibi alışkanlıklarına bir kenara bırakıp isminiz@websiteniz.com gibi size özel tasarlanan web sitenin uzantısı ile uyumlu e-posta adresi kullanabilir, günlük, haftalık veya aylık hazırlayacağınız e-posta bültenleri ile hedef kitlenize ulaşın.

Kolay Yönetici Paneli

İşlevsel, kullanışlı, kolay ve Türkçe bir yönetim paneli ile web sitenizde ekleme, silme ve güncelleme işlemlerini kolaylıkla ve hızlıca yapabilirsiniz. 

Site Ziyaretçi Analizi

Anlık olarak Google Analytics Raporu ile sitenize günde kaç kişinin girdiğini, ziyaretçilerin nereden geldiğini, sitenizde ne kadar süre geçirildiğini, sitenizde anlık kaç kişi olduğunu ve bu takipçilerin demografik bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Videolu Kullanım Rehberi

Yönetici panelini nasıl kullanacağınızı, yani siteye nasıl içerik yükleyebileceğinizi gösteren size özel panel kullanım rehber videosu hazırlıyorum.

Arama Motoru Optimizasyonu

Temel düzeyde hazırlanacak bir Arama Motoru Optimizasyonu işlemi sonrasında belirlediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda siteniz arama motorlarının sonuçlarında yer alacak ve zamanla sıralamalarda üst sıralara çıkacaktır.

Mobil Cihaz Uyumlu

Siteniz akıllı cihazlarda (telefon, tablet) sorunsuz çalışabilecek şekilde responsive [mobil uyumlu] olacaktır.

Güvenlik ve 7/24 Destek

Siteniz belirli zaman dilimlerinde yedeklenecek ve virüs-spamlara karşı korunacak olup, görüntülü ve sesli olarak telefon numarası üzerinden, sosyal medya kanallarından ve e-mail yoluyla haftanın her günü ve saati size teknik destek sağlayacağım.

Referanslar

Bireysel ve kurumsal referanslarımı, yaptığım ve devam ettirdiğim işler size hakkımda fikir verebilir.